NEW STEP BY STEP MAP FOR ANTALYA BURUN ESTETIğI

New Step by Step Map For antalya burun estetiği

New Step by Step Map For antalya burun estetiği

Blog Article

Morluklar, ameliyata bağlı oluşan kan sızıntılarının cilt altına yayılması nedeniyle meydana gelmektedir. Ancak, özellikle son birkaç yıl içerisinde geliştirilen teknikler ve ameliyat cihazları lawnımıyla, hastalarda minimum amount seviyede morluk oluşmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz possibility faktörlerinden herhangi bir ile karşılaştığınızda durumu mutlaka doktorunuza bildirmeniz gerekir. Doktorunuzun ciddi bir durumda müdahale etmesi ve gerekli şekilde durumu düzeltmesi sağlanır.

Açık teknik tercih edilse dahi, burun ucunda yapılar kesi hızlıca iyileşmekte ve birkaç ay sonlar izler kaybolmaktadır.

We invite you to Medical Park, probably the greatest Geared up hospitals in touristic Centre Antalya for our specialised and knowledgeable employees to provide you with essentially the most effective outcome in hair transplantation.

Bişektomi cerrahisi herkes için uygun olmayabilir. Çeşitli durumlarda kişilere bu girişimin yapılması önerilmez. Bu durumların başında yüz hatlarının doğal olarak ince olduğu kişiler gelir. Bu kişilerde bişektomi operasyonu ile yanak bölgesinin inceltilmesi halinde yaşlanmayla birlikte bu kişilerde yanakların çökmesi meydana gelebilir.

Operasyon öncesinde kişinin aç olması önemlidir. Kan tahlillerinin operasyon için uygunluğu kontrol edildikten sonra kişi, operasyona alınır. Bişektomi ameliyatında genellikle lokal anestezi kullanılır ancak bişektomi operasyonu ile eş zamanlı olarak farklı plastik cerrahi ameliyatlar da olacaksanız hekiminiz tarafından genel anestezi yöntemine de başvurulabilir. Lokal anestezi altında, yanağın iç kısmına yaklaşık 1 cm boyutunda kesi açılır.

Burunda şekil bozukluğu olan ve solunum problemleri yaşayan kişilere estetik burun ameliyatı yapılabilir. Bazı nefes alma sorunlarının kaynağı mevcut olan şekil bozukluklarıdır. Burun ucunun düşük olması, bunlardan biridir. Bu nedenle, ameliyat öncesinde ayrıntılı bir burun muayenesi ve endoskopik burun içi muayenesi de gerekir.

Bişektomi ameliyatı ameliyathane veya klinik ortamında lokal anestezi altında ortalama 30dk – 45dk süren bir işlemdir.

Burun şekil bozukluğu ve nefes alma problemi var ise yapılmalıdır. Böyle bir karara varmak için ameliyattan sonra bir yıl geçmelidir.

Daha önce başarısız estetik veya fonksiyonel cerrahi geçiren hastalara gerek yetersizlikleri düzeltmek gerekse ilk ameliyatta oluşan deformiteleri revize etmek amacıyla tekrar ameliyat planlanabilir. Ameliyat sayısı arttıkça sadece gerekli dokulara ulaşmak için bile daha zor ve riskli işlemler yapılması gerekmekte dolaysıyla ameliyat sonrası net yüz güldürücü sonuçlar vaat etme olasılığı antalya yanak estetiği azalmaktadır.

Maliyeti daha da artworkırmakla beraber biz burun ameliyatlarını genel anestezi altında ve tam teşekküllü hastane şartlarında yapmayı tercih ediyoruz. Böylece cerrahın ve hastanın konforu artmakta ve ameliyattan daha iyi sonuç alınması mümkün olmaktadır.

V tipi yüz elde etmek isteyenlerin sıklıkla başvurduğu bir yöntem olan bişektomi, sıklıkla kare ve U tipine sahip kişiler tarafından tercih edilir. Halk arasında yanak inceltme ameliyatı olarak da bilinen bişektomi ameliyatında, yanaklardaki bukkal yağ dokusu estetik cerrahi yöntemleri ile inceltilir.

Operasyonda burundan çıkarılan fazla kıkırdaklar burnu sağlamlaştırmak ve hastanın rahat nefes alabilmesi için kullanılmaktadır.

Diğer unutulmaması gerekli konu ise kıkırdakların şekillendirilmesi, alınan fazla kıkırdakların ise yine kişinin burun yapısında destek ve/veya nefes almayı sağlayıcı açıların genişletilmesi için greft olarak kullanabilen, bu konuda eğitim almış kişilerin Plastik Cerrahi uzmanlarının olduğudur.

Report this page